14 lutego 2014

Wyprawka Bobasa prezentuje ... Wydawnictwo Dwie Siostry

Kochamy piękne książki. Popieramy każdą formę czytania dzieciom. Czas więc na literacką odsłonę naszego piątkowego cyklu. "Wyprawka Bobasa prezentuje..." Wydawnictwo Dwie Siostry. Trzy koleżanki "nieamatorki" stworzyły Wydawnictwo Dwie Siostry z sentymentu do dobrej literatury i potrzeby wprowadzenia wartościowej przeciwwagi dla  masowej, komercyjnej produkcji książkowej, która systematycznie zalewa nasz rynek od lat 90. Twierdzą, że robią najlepsze książki na świecie. Ocenę pozostawiamy jednak Wam! :)

 
Źródło: www.facebook.com/DwieSiostry
 
 
Uwaga:Cykl "Wyprawka Bobasa prezentuje..." nie jest naszą rekomendacją dla stron, miejsc i ich właścicieli. To raczej podzielenie się z Wami miejscami, stronami internetowymi, które zwróciły na siebie naszą uwagę spośród innych ofert na rynku rzeczy/usług dla dzieci.


1 komentarz :

  1. Ja się okrutnie zawiodłam na Siostrach. To nie jedyne "alternatywne" wydawnictwo z wartościowymi książkami dla dzieci, ceny też nie mają jakieś konkurencyjne a ostatnie publikacje wszystkie wydrukowane w chinach. Bądź co bądź ale już przy takiej ilości naszych rodzinnych drukarni uważam to za zbrodnie.

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze są mile widziane. Reklam jednak nie będziemy publikować :)
Jeśli chcesz z nami współpracować - napisz do nas maila.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...