27 lutego 2014

Wyprawka Bobasa prezentuje ... ekoTUPTUSIE

Kiedyś przychodzi czas, aby nasze dzieciaczki postawiły pierwsze kroczki o własnych siłach. Na wyjątkowe okazje, wyjątkowe obuwie ;) "Wyprawka Bobasa prezentuje..." ekoTUPTUSIE firmy Fiorino.

 
Źródło: www.facebook.com/fiorinoeu
 
EkoTUPTUSIE to buciki dla dzieci szyte w Polsce z naturalnych włoskich skór. Nie do końca rozumiem, skąd przydomek "eko" w nazwie... Ale zdecydowanie przekonuje mnie wzornictwo butków (modele gładkie, z aplikacją lub z trwałym nadrukiem; mnie osobiście krówki z powyższego zdjęcia urzekły :)). Wielki plus za dodatkowe gumowe paski na podeszwie, które powodują, że buciki się nie ślizgają. Maluszki, które uczą się dopiero wstawać przy meblach, kanapie, powinny je polubić. Produkt z pewnością będzie stanowił miły i oryginalny prezent dla maluszka po 6 miesiącu życia.

Uwaga: Cykl "Wyprawka Bobasa prezentuje..." nie jest naszą rekomendacją dla stron, miejsc i ich właścicieli. To raczej podzielenie się z Wami miejscami, stronami internetowymi, które zwróciły na siebie naszą uwagę spośród innych ofert na rynku rzeczy/usług dla dzieci.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są mile widziane. Reklam jednak nie będziemy publikować :)
Jeśli chcesz z nami współpracować - napisz do nas maila.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...