4 kwietnia 2014

Wyprawka Bobasa prezentuje... Lululaj

Po raz kolejny dzieci stały się inspiracją do stworzenia wyjątkowego produktu. Nie powstałby on jednak bez miłości do tradycji, rzeczy starych i dziedzictwa kulturowego. "Wyprawka Bobasa prezentuje..." Lululaj.
Pomysłodawcy marki postanowili "odkurzyć" zapomniane drewniane kołyski i przywrócić je współczesności. I chwała im za to! W zakładzie stolarskim z logo Lululaj powstają m.in. kołyski, łóżeczko-kołyski, łóżeczka dostawne. I może nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie to, że każdy z mebelków z logiem Lululaj jest wykonany ręcznie i ręcznie ozdabiany dekorem. Właściciele deklarują indywidualne podejście do każdego zamówienia i możliwość stworzenia niepowtarzalnego mebelka dla każdego  maluszka. Wyjątkowa gratka dla osób ceniących unikatowe rzeczy z charakterem.


Źródło: www.facebook.com/lululaj
 
Uwaga: Cykl "Wyprawka Bobasa prezentuje..." nie jest naszą rekomendacją dla stron, miejsc i ich właścicieli. To raczej podzielenie się z Wami miejscami, stronami internetowymi, które zwróciły na siebie naszą uwagę spośród innych ofert na rynku rzeczy/usług dla dzieci.
 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są mile widziane. Reklam jednak nie będziemy publikować :)
Jeśli chcesz z nami współpracować - napisz do nas maila.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...