27 marca 2014

Wyprawka Bobasa preznetuje... NoNiNo

Polskie manufaktury rozkwitają i zachwycają stylem, pomysłami i wykonaniem. "Wyprawka Bobasa prezentuje..." NoNiNo - małą manufakturę ze Zduńskiej Woli. NoNiNo jest najlepszym przykładem na to, że elegancję udaje się połączyć z wygodą i komfortem użytkowania. Z pomysłu ubranek szytych przez mamę dla córeczki Niny narodziła się ze wsparciem taty manufaktura pomysłowych ubranek dla najmłodszych.
Próbowaliście kiedyś założyć niemowlakowi sukienkę albo krawat czy muszkę? Założyć może i się da, ale po chwili i tak nie są na swoim miejscu albo wręcz przeszkadzają. NoNiNo znalazło na to sposób. Sukienko-body są dla mnie hitem! Dzięki połączeniu funkcji body i sukienki, nic się malej damie nie przesuwa, nie podjeżdża pod szyję. Idealne dla najmłodszych niemowlaczków. Dostępne w rozmiarze od 62 cm. Prosto, pięknie i szykownie. :)

Źródło: www.facebook.com/NoNiNo

Uwaga: Cykl "Wyprawka Bobasa prezentuje..." nie jest naszą rekomendacją dla stron, miejsc i ich właścicieli. To raczej podzielenie się z Wami miejscami, stronami internetowymi, które zwróciły na siebie naszą uwagę spośród innych ofert na rynku rzeczy/usług dla dzieci.

2 komentarze :

Wszystkie komentarze są mile widziane. Reklam jednak nie będziemy publikować :)
Jeśli chcesz z nami współpracować - napisz do nas maila.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...