20 marca 2014

Wyprawka Bobasa prezentuje... Malinowe Pole

Zdarzyło Wam się spotkać kogoś, kto wie lepiej niż Wy co dla Waszego dziecka jest najlepsze? :) Nie wierzę, że nie ;)) Dla tych, którzy nie mają ochoty w takich sytuacjach ugryźć się w język by nie powiedzieć zbyt wiele "Wyprawka Bobasa prezentuje..." Malinowe Pole. Właścicielka marki swoje produkty określa jako "manifest dzisiejszej mamy i dzisiejszego taty". Pomysł dla tych, którzy lubią wyrażać ubiorem swoim i swoich bliskich własne zdanie na temat otaczającego świata, a w tym przypadku w szczególności wychowania dzieci. 
Produkty szyte w całości w Polsce. W ofercie dostępne rozmiary dla niemowlaczków (od 62 cm). Czekamy na body z logo Malinowego Pola w wersji kopertowej i zapinanej przy szyjce. Oryginalny pomysł na prezent!
 
źródło: www.facebook.com/malinowepolepl

 
Uwaga: Cykl "Wyprawka Bobasa prezentuje..." nie jest naszą rekomendacją dla stron, miejsc i ich właścicieli. To raczej podzielenie się z Wami miejscami, stronami internetowymi, które zwróciły na siebie naszą uwagę spośród innych ofert na rynku rzeczy/usług dla dzieci.


1 komentarz :

  1. Napotkałam tę markę już kiedyś i jak się porządnie wkurzę to w nią zainwestuję :D :)

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze są mile widziane. Reklam jednak nie będziemy publikować :)
Jeśli chcesz z nami współpracować - napisz do nas maila.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...