17 stycznia 2014

Wyprawka Bobasa prezentuje... Lamps & Co

Szukacie oświetlenia i dodatków do dziecięcego pokoiku? Dzisiejsza odsłona "Wyprawka Bobasa prezentuje..." jest właśnie dla Was! Zapraszamy Was do zapoznania się z Lamps & Co. Niech Was nie zmyli angielsko brzmiąca nazwa marki. Kryje się za nią kolejna pomysłowa mama, amerykański luz, skandynawska prostota, wzory i kolory, a w efekcie piękny polski produkt. 
 
Wszystko zaczęło się od poszukiwania idealnej lampy do pokoju córki. A efekt? Od 2012 roku funkcjonuje firma Lamps&Company, od kwietnia 2013 roku pełna oferta jej produktów dostępna jest na sklepie internetowym.  W ofercie firmy znajdziecie lampy, pufy, poduchy i narzuty na łóżko do dziecięcego pokoju, które dzięki wspólnym wzorom mogą stworzyć komplet i nadać dziecięcemu pokoikowi nietuzinkowy, acz przytulny charakter. Oferta firmy zdecydowanie trafi w gusta mam, które lubią pastelową kolorystykę.
 
Źródło: www.facebook.com/LampsCo
 
Uwaga: Cykl "Wyprawka Bobasa prezentuje..." nie jest naszą rekomendacją dla stron, miejsc i ich właścicieli. To raczej podzielenie się z Wami miejscami, stronami internetowymi, które zwróciły na siebie naszą uwagę spośród innych ofert na rynku rzeczy/usług dla dzieci.
 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są mile widziane. Reklam jednak nie będziemy publikować :)
Jeśli chcesz z nami współpracować - napisz do nas maila.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...