24 stycznia 2014

Wyprawka Bobasa prezentuje... Holle

W dzisiejszej odsłonie „Wyprawka Bobasa prezentuje…” będzie wyjątkowo, bo kulinarnie i zagranicznie. Przedstawiamy Wam szwajcarską firmę Holle – producenta artykułów spożywczych dla niemowląt. Na szczególną prezentację zasługują kaszki ze zbóż z pełnego przemiału szwajcarskiego producenta. W ofercie Holle znajdziecie m.in. kaszki jaglaną (produkt bezglutenowy), orkiszową, owsianą. Kaszki nie zawierają cukru ani innych „zbędnych” dodatków poprawiających smak.
Firma posiada również szeroki asortyment dań i deserków gotowych w słoiczkach czy kozie mleko w proszku. Wszystkie produkty przygotowane są z surowców rolnictwa ekologicznego.
W naszej opinii produkty marki Holle mogą pomóc w kształtowaniu właściwych przyzwyczajeń żywieniowych naszych dzieci już od pierwszych miesięcy życia. Mądre rozszerzanie diety niemowląt wydaje się być kluczem do sukcesu.
Źródło: www.facebook.com/pages/Victualia-Saluber-Ekologiczne-Produkty-%C5%BBywnosciowe/225458767466105?ref=hl
Produkty marki Holle znajdziecie w sklepach ze zdrową żywnością, niektórych sklepach spożywczych oraz w sklepie internetowym importera. Dystrybutorem produktów marki Holle na terenie Polski jest firma Victualia Saluber Ekologiczne produkty Żywnościowe Lidia Tokarowska.
Uwaga: Cykl "Wyprawka Bobasa prezentuje..." nie jest naszą rekomendacją dla stron, miejsc i ich właścicieli. To raczej podzielenie się z Wami miejscami, stronami internetowymi, produktami, które zwróciły na siebie naszą uwagę spośród innych ofert na rynku rzeczy/usług dla dzieci.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są mile widziane. Reklam jednak nie będziemy publikować :)
Jeśli chcesz z nami współpracować - napisz do nas maila.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...