13 grudnia 2013

Wyprawka Bobasa prezentuje... MayLily

Coraz chłodniejsze dni za oknem skłoniły nas do poszukiwania czegoś miłego, ciepłego i do przytulania. W dzisiejszej odsłonie "Wyprawka Bobasa prezentuje..." przedstawimy Wam markę MayLily. Miękkie, delikatne, wygodne i cieplutkie kocyki (z popularnego minky), szlafroczki, kominy w pięknych kolorach są wręcz idealną propozycją na chłodne zimowe poranki i wieczory. W ofercie MayLily coś dla małych i dużych. Kocyk z minky czy bambusowy ręczniczek - idealne na prezent dla Maluszka!
 
A wszystko zaczęło się podobno niewinnie wraz z przyjściem na świat pierwszej córeczki pomysłodawców MayLily, od szycia pieluszek wielorazowych. Również dzisiaj córeczka jest zapewne najważniejszą recenzentką nowych produktów marki. Tymczasem MayLily jest niebanalnym i pięknym przykładem na to, że dzieci są naszą inspiracją i zmieniają nasz sposób patrzenia na świat, również zawodowy.  
 
www.facebook.com/MayLilypl
 
Uwaga: Cykl "Wyprawka Bobasa prezentuje..." nie jest naszą rekomendacją dla stron, miejsc i ich właścicieli. To raczej podzielenie się z Wami miejscami, stronami internetowymi, które zwróciły na siebie naszą uwagę spośród innych ofert na rynku rzeczy/usług dla dzieci.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są mile widziane. Reklam jednak nie będziemy publikować :)
Jeśli chcesz z nami współpracować - napisz do nas maila.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...