6 grudnia 2013

Wyprawka Bobasa prezentuje... ROMA SZOP

W drugiej odsłonie "Wyprawka Bobasa prezentuje..." przedstawiamy Wam ROMA SZOP i ich nietuzinkowe, zupełnie wyjątkowe lalki. Daleko im do seryjnie produkowanych "poza Europą", plastikowych lalek z "grymasem" na twarzy. Każda szmaciana lala autorstwa ROMA SZOP jest niepowtarzalna, każda ma swoje imię. Wszystkie lale mają 55 cm wzrostu, piękne buzie malowane farbami, oryginalne fryzury i modne ubranka. "Lale z charakterkiem"- to określenie najlepiej mi do nich pasuje. :)  Można również zamówić lalę wykonaną na indywidualne zamówienie - podobną do siebie, osoby bliskiej czy znanej osoby.
Za tym niekonwencjonalnym rękodziełem stoi rodzinna manufaktura - mama Roma i jej dwie córki. Wyjątkowo utalentowane trio!

Źródło:www.facebook.com/pages/RomaSzop

Uwaga: Cykl "Wyprawka Bobasa prezentuje..." nie jest naszą rekomendacją dla stron, miejsc i ich właścicieli. To raczej podzielenie się z Wami miejscami, stronami internetowymi, które zwróciły na siebie naszą uwagę spośród innych ofert na rynku rzeczy/usług dla dzieci.

3 komentarze :

  1. Też uwielbiam ich lale! Powiedziałabym, że każda z nich ma osobowość ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne lale :) Niebawem jedną z nich będzie można wylicytować na aukcjach Fundacji Ewy Błaszczyk Akogo? :))))

    OdpowiedzUsuń
  3. Ale fajne... i jakie duże. Taką lalkę to można kupić i córce, ale i postawić u siebie w pokoju. Zdecydowanie lepsze od Barbie i innych lalek ze znanymi nam buziami. Razem wyglądają naprawdę niesamowicie :D

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze są mile widziane. Reklam jednak nie będziemy publikować :)
Jeśli chcesz z nami współpracować - napisz do nas maila.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...