20 grudnia 2013

Wyprawka Bobasa prezentuje... MR B


W dzisiejszym poście z cyklu "Wyprawka Bobasa prezentuje..." chciałybyśmy przedstawić Wam zabawkę, której historia powstania potwierdza regułę, że potrzeba jest matką wynalazku.

Jakiś czas temu pewien mały chłopczyk Piotruś miał problemy z męczącą kolką. Był rozdrażniony i niewyspany. Jego zdesperowana mama próbując różnych sposobów, żeby ulżyć maluszkowi sięgnęła po ogrzewacz (taki, którego używa się podczas np. wypraw w góry) i przyłożyła do małego bolącego brzuszka. I... podziałało! Malec się uspokoił. I tak właśnie zaczęła się historia SuperZabawki MR B.


Mama Piotrusia wraz z siostrą zaprojektowały zabawkę, która jak same twierdzą, ma wiele zastosowań:) Może służyć bowiem do ogrzania, utulenia, mamlania, gryzienia, ssania, ciągnięcia, spania, na kolki, przeziębienie, bóle brzuszka, ząbkowanie, noce we własnym łóżeczku i do pokochania... dla malutkich i tych ciut większych.


Tajemnicą kojącego ciepła MR B jest wkład solny, który uaktywniony może sprzyjać uspokojeniu malca podczas kolki, bóli brzuszka lub zapewniać "wygrzanie się" np. w czasie przeziębienia, zimnych zimowych nocy albo podczas szarych jesiennych spacerów. 


Zabawka ma kontrastowe czerwono-biało-czarne kolory, dzięki czemu jest lepiej widoczna dla noworodków. A do tego różne wypustki, wystające uszka, metki, szeleszcząca nóżka sprawiają, że MR B bywa nie tylko sposobem na kolkę, ale może być po prostu ciekawą zabawką dla dziecka. 


Źródło: www.sposobnakolke.pl
Uwaga: Cykl "Wyprawka Bobasa prezentuje..." nie jest naszą rekomendacją dla stron, miejsc i ich właścicieli. To raczej podzielenie się z Wami miejscami, stronami internetowymi, które zwróciły na siebie naszą uwagę spośród innych ofert na rynku rzeczy/usług dla dzieci.

1 komentarz :

  1. O bardzo dobry pomysł z tym nagrzewaczem. Kiedyś dostałam taki od męża na walentynki, żeby grzał łapki, kiedy go nie ma w pobliżu. :D Nie nagrzewa się bardziej niż może i nie rozleje, to na pewno bezpieczny. A miś super. Fajna sprawa z tymi kolorkami. Bardzo mi się podoba.

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze są mile widziane. Reklam jednak nie będziemy publikować :)
Jeśli chcesz z nami współpracować - napisz do nas maila.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...