27 kwietnia 2016

Wyprawka Bobasa prezentuje... Multibabykino

Ile czasu wytrzymałyście po porodzie zanim z Waszych ust padło "chciałabym wyrwać się choć na chwilę z domu"? :) Ilu rodziców małych dzieci może pozwolić sobie na luksus wyjścia do kina? Okazuje się, że więcej niż przypuszczamy :) W dzisiejszej kulturalnej odsłonie cyklu "Wyprawka Bobasa prezentuje..." przedstawiamy Wam Multibabykino.


Źródło: www.multikino.pl
Multibabykino to cykl pokazów filmowych dla młodych rodziców w wybranych kinach sieci kin Multikino (zatem niestety oferta ograniczona terytorialnie). Idea cyklu stworzona została z myślą o rodzicach, którzy muszą zabrać najmłodszą pociechę do kina, jeżeli chcą wyjść w ogóle na seans filmowy.  W środy o godz. 12.00 odbywają się w wybranych kinach seanse Multibabykino. Czym różni się ten seans od innych? W sali kinowej rozłożone są przewijaki, pieluszki w każdym rozmiarze oraz chusteczki nawilżające. Rodzic zostawia wózek w strzeżonych pomieszczeniach kinowych, a na czas seansu otrzymuje bezpłatnie nosidełko, w którym dziecko może odpoczywać podczas seansu. Niektóre kina posiadają również na wyposażeniu podgrzewacze do butelek, krzesełka do karmienia, chusty do noszenia niemowlaków czy zabawki dla starszych pociech. Światło w sali kinowej jest tylko przyciemnione (a nie wygaszone jak na tradycyjnym seansie), a głośniki nieco ściszone. I co najważniejsze... nikomu nie przeszkadza płacz dziecka :)

A może znacie inne kina przyjazne młodej mamie?

Uwaga: Cykl "Wyprawka Bobasa prezentuje..." nie jest naszą rekomendacją dla stron, miejsc i ich właścicieli. To raczej podzielenie się z Wami miejscami, stronami internetowymi, które zwróciły na siebie naszą uwagę spośród innych ofert na rynku rzeczy/usług dla dzieci i rodziców

1 komentarz :

  1. Super sprawa :) Dla mnie i mojego 3-miesięcznego synka "the best" jest Kino PRAHA po prawej stronie Warszawy - co dwa tygodnie w środy przed południem pokaz filmu z obecnego repertuaru. Przed seansem jest też spotkanie z ciekawymi osobami - głownie trenerami osobistymi i rozmowy na sprawy bliskie sercu każdej matki :)

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze są mile widziane. Reklam jednak nie będziemy publikować :)
Jeśli chcesz z nami współpracować - napisz do nas maila.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...