22 listopada 2013

Wyprawka Bobasa prezentuje... - cykliczne posty o cudach i cudeńkach

Piszemy już naszego bloga od ponad roku. Poszukując inspiracji, nowości dedykowanych niemowlakom i młodym rodzicom znalazłyśmy setki cudownych zakątków, w których kryje się to, co najlepsze, wyjątkowe i najpiękniejsze dla nas i naszych maluszków... nietuzinkowe ubranka, bajkowe dekoracje, ekologiczne produkty, wyśmienite przepisy, miejsca przyjazne mamie, tacie i dziecku. Jednym słowem: cuda i cudeńka. Interesuje nas wszystko co oryginalne i... dedykowane niemowlakom i ich kochającym rodzicom. Chciałybyśmy podzielić się z Wami naszymi odkryciami w nowym cyklu piątkowych postów "Wyprawka Bobasa prezentuje...".


"Wyprawka Bobasa prezentuje..." nie są naszą rekomendacją dla stron, miejsc i ich właścicieli. W niektórych przypadkach same nie skorzystałyśmy z ich oferty (ponieważ np. odkryłyśmy dane miejsce zbyt późno, aby mogły skorzystać z niego nasze dzieciaki), ale w jakiś szczególny sposób urzekły nas one i chcemy się z Wami podzielić informacją o nich. Wychodzimy z założenia że "zobaczyć to nic nie kosztuje" :) A może to będzie właśnie to, czego szukaliście?
Często za nietuzinkowymi miejscami i produktami kryją się pozytywnie zakręceni, zupełnie niezwyczajni ludzie, którzy napawają nas optymizmem i motywują do działania. Mamy nadzieję, że fascynujące historie niektórych z nich uda nam się Wam przybliżyć.
Posty z serii "Wyprawka Bobasa prezentuje..." będą czekały na Was na naszej stronie w piątek w okolicach porannej kawy. Najbliższy już za tydzień. Zapraszamy! :)
Wszelkie sugestie, podpowiedzi, podszepty, anonimy itd. dotyczące miejsc, które zasługują Waszym zdaniem na publikację w cyklu "Wyprawka Bobasa prezentuje..." przyjmujemy wyłącznie na naszego "bobasowego" maila: wyprawkabobasa@gmail.com :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są mile widziane. Reklam jednak nie będziemy publikować :)
Jeśli chcesz z nami współpracować - napisz do nas maila.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...