27 listopada 2013

Mikołajki z Wyprawką Bobasa

Święty Mikołaj przybył i do Wyprawki Bobasa! Z okazji Mikołajek chcemy do elegancko wypolerowanego pantofelka jednej z Was włożyć wyjątkowy upominek od Wyprawki Bobasa - dzienniczek Maluszka Czas wydawnictwa SierraMadre. 


Na odwiedziny przez Wyprawkowego Mikołaja szansę mają tylko mamy i tatusiowie oczekujący na narodziny swojego maleństwa, którzy:
1. lubią lub polubią naszą stronę na Facebook'u: www.facebook.com/Wyprawka.Bobasa
2. pod wydarzeniem "Mikołajki z Wyprawką Bobasa" na Facebooku wpiszą datę planowanego terminu przyjścia na świat swojego synka lub córeczki.

Prezent wyślemy do tej młodej mamy lub tego młodego taty, których data planowanego przyjścia na świat dziecka będzie najbliższa tegorocznym Mikołajkom czyli dacie 6 grudnia 2013r. A jeżeli będzie kilka osób z taką samą datą - wylosujemy z pośród nich zwycięzcę :)

Zgłoszenia przyjmujemy do 6 grudnia do godz. 8.00 rano.

Nicka zwyciężczyni lub zwycięzcy podamy w dniu 6 grudnia. Celem weryfikacji poprosimy o zdjęcie fragmentu dokumentu (karty ciąży, badania usg lub innego), na którym widoczna będzie planowana data porodu (tylko i wyłącznie data! nie potrzebujemy i nie chcemy widzieć żadnych innych elementów dokumentu, żadnych danych osobowych ani innych detali).2 komentarze :

  1. Bez urazy ale zasady tego konkursu sa bez sensu. Po tym jak zglosila sie dziewczyna z data 9.12 to juz pozamiatane wiec watpie ze ktos jeszcze wezmie udzial chyba ze rzeczywiscie przebije ta date. W efekcie nie bedzie zadnych polubien :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Przyjmujemy krytyczny komentarz. Jako właścicielki bloga mamy jednak prawo do dowolnego ustalania reguł konkursów. Przepraszamy za opóźnienie w publikacji komentarza, ale wynikało ono ze względów osobistych. Otrzymałyśmy również kolejny komentarz (również anonimowy, ale nawiązujący do powyższego), którego ze względu na szacunek do naszych czytelników zdecydowałyśmy się nie publikować. Jeżeli chciałabyś się podzielić z nami konstruktywnymi uwagami do naszej strony, prosimy o bezpośredni kontakt mailowy.

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze są mile widziane. Reklam jednak nie będziemy publikować :)
Jeśli chcesz z nami współpracować - napisz do nas maila.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...